Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi, Częstochowa, 01.02.2020


1 lutego kolejny nasz wyjazd na Jasną Górę. Wyjeżdżamy zawierzyć siebie i nasze sprawy Matce Bożej.

Plan wyjazdu z Warszawy:
7:45 zbiórka (PKiN)
8:00 wyjazd z Warszawy
ok. 11:30 dojazd do Częstochowy (z krótkim postojem na rozprostowanie nóg)
13:00 Droga krzyżowa na wałach Jasnogórskich
do 15:45 Czas wolny na modlitwę, spowiedź, wyciszenie się, zakup dewocjonaliów i in.
16:00 Różaniec wynagradzający
17:00 Konferencja „Czym jest Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi i dlaczego warto się zawierzać.”
18:30 Msza św. z Zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze
19:30 II część konferencji o Zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi ze świadectwami uczestników
21:00 Apel Jasnogórski
21:30 wyjazd z Częstochowy
ok. 00:30 przyjazd do Warszawy (PKiN od strony ul. Emilii Plater)

Cena: 70 zł/os

W cenie wyjazdu: przejazd w obie strony, modlitwa „Aktu Zawierzenia”, ubezpieczenie NNW,  parkingi.
Opłata nie pokrywa wyżywienia. Na wyjazd należy zabrać prowiant na cały dzień i coś do pisania.

Płatność należy wykonać najpóźniej 3 dni  od zapisania na wyjazd na rachunek: 81 1050 1054 1000 0091 4003 9307 (Adresat: Aneta Krupińska, ul. Obozowa 91/39, 01-433 Warszawa). W tytule przelewu należy napisać: imię i nazwisko osoby wyjeżdżającej oraz dopisek „zawierzenie”.

Jeśli chcesz Zawierzyć wszystkie swoje sprawy wypełnij poniższy formularz. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wszystkie rezerwację zostaną potwierdzone mailowo.

Nazwisko *

 

Imię *

 

Email *

 

Data Urodzenia (dzień-miesiąc-rok) – niezbędna do ubezpieczenia *

 

Numer telefonu – niezbędny do kontaktu w Częstochowie *

 

Uwagi

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wyjazdu na Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.*
tak

 

Zgadzam się na wysyłanie informacji o innych wyjazdach i przedsięwzięciach organizowanych przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. *
taknie

 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dlamaryi.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane są przetwarzane przez firmy współpracujące w celach organizacji wyjazdu.

Jeśli formularz nie działa prawidłowo, zgłoszenie można przesłać na adres mailowy: zawierzenie@dlamaryi.pl przesyłając następujące dane uczestnika: imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu, adres e-mail.

Zależy nam, aby każdy mógł zawierzyć swoje troski Matce Bożej niezależnie od swojej sytuacji materialnej. Dlatego mamy utworzony tzw. fundusz pielgrzymkowy, który pokrywa koszty wyjazdu osób w trudnej sytuacji.
W pierwszą sobotę października wyjechało z nami siedem osób, które pragnęły wyjechać, a nie mogły sobie na to pozwolić. Na pierwszą sobotę listopada mamy zapisane dwie osoby. Jeśli znasz kogoś, kto jest w trudnej sytuacji (być może Ty jesteś w takim momencie życia?!), a chciałby z nami wyjechać, skontaktuj nas ze sobą, pokryjemy te koszty.

Jeśli masz pragnienie wesprzeć nasz fundusz pielgrzymkowy, możesz to zrobić wpłacając datek na numer: 16 1050 1054 1000 0091 4003 9604 w tytule wpisując „darowizna” (dane do przelewu: Aneta Krupińska, ul. Obozowa 91/39, 01-433 Warszawa). Jest to numer rachunku TYLKO na cel funduszu. Dziękujemy za każde wsparcie!

Wszelkie pytania kieruj na adres: zawierzenie@dlamaryi.pl