Wyjazdy

Wyjeżdżając na Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi, poczuliśmy potrzebę i zaczęliśmy organizować wyjazdy w inne miejsca. Jeśli dzieje się coś ciekawego jak np. msza św. z Papieżem Franciszkiem lub Wielka Pokuta w Częstochowie zbieramy się, wynajmujemy autokar i jedziemy modlić się na Bożą Chwałę! Odpowiadamy również na sugestie wpisywane w ankiety, które wypełniają uczestnicy naszych wyjazdów.

Choć zarejestrowaliśmy działalność gospodarczą i zostaliśmy wpisani do ewidencji organizatorów turystyki, nie czujemy się biurem podróży. Za cel obraliśmy sobie prowadzenie innych do Pana Boga. Nie chcemy być kolejnym biurem, które organizuje wyjazdy w „standardowe/popularne” miejsca. Wyjeżdżając z nami, chcemy, by każdy czuł się zaopiekowany i pewny, że wyjazd jest bezpieczny, omodlony i w zgodzie z naukami, według których żyjemy na co dzień. A żyjemy według zasad kościoła katolickiego. Żyjemy w zgodzie z Panem Bogiem i Maryją. To Oni prowadzą nas przez życie. Ich woli poddajemy się każdego dnia i dla Nich żyjemy.

Po rozwinięciu menu tej podstrony możesz zobaczyć gdzie będziemy wyjeżdżać w najbliższym czasie. Zapraszamy Cię do podróży razem z nami. 🙂