Dziękuję

„Dziękuję Matce Bożej za to jak opiekuje się moim przyjacielem. Jak poprowadziła ciążę koleżanki. Jak precyzyjnie odpowiedziała na moją prośbę o nowe miejsce pracy. Zawierzyłam prace dla dwóch koleżanek – aktualnie są szczęśliwe w nowych miejscach pracy. Rozwijają szeroko skrzydła.
Dziękuję za ludzi, których zawierzyłam, a z którymi nie mam bezpośredniego kontaktu, ale dostałam komunikaty że Matka Boża działa. Np. zadzwoniła do mnie koleżanka z Wody Życia i m.in. mówi że spotyka się z osobą,  za którą się modlę, o łaskę wiary dla niej, którą zawierzyłam. Czyż może być bardziej niesamowity znak ? Matka Boża posłała Kropelkę z Wody Życia do kogoś, kogo zawierzyłam!  I jeszcze zadbała żebym się o tym dowiedziała.  Nie było takich okoliczności, żebym miała o tym wiedzieć, ale się dowiedziałam i poczułam totalny totalny spokój o bratnią duszę, bo wiem że Matka Boża przyprowadzi do Jezusa, tych, których Jej zawierzyłam.

Matka Boża w odpowiedzi na nasze prośby otwiera szeroko drzwi  do przestrzeni, o których marzymy. Drzwi stoją otworem, po naszej stronie stoi czy wykonamy krok do przodu, czy się odważymy czy porzucimy to co tak dobrze znamy czyli strach.

Wyobraź sobie jak piękne i szeroko otwarte jest Niepokalane Serce Maryi i przygotuj swoje serce na to spotkanie. Spotkanie pełne łask. Spotkanie z sercem, które kocha bezgranicznie. Im bardziej otworzysz swoje serce, tym więcej łask na Ciebie spłynie. Nie bój się. Pamiętaj , że miłość nie zna lęku.
Niech Pan będzie w Was wywyższony. Niech będzie wywyższony w Waszych intencjach.”