Obory, 29.08.2020

Wieczernik Królowej Pokoju w Oborskim Sanktuarium

Zapraszamy na Spotkanie modlitewno – ewangelizacyjne do Sanktuarium M. B. Bolesnej w Oborach

Obory to niewielka miejscowość w okolicach Lipna. Kościół i klasztor karmelitów liczą ponad 400 lat. Dumą Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej jest znana figura Matki Bożej Oborskiej przedstawionej jako pieta. Jest to wizerunek Matki Bożej trzymającej na kolanach martwego Jezusa Chrystusa. Miejsce znane jest z wielu cudów uzdrowień i nawróceń. Dlatego też przyjeżdżają tam pielgrzymi z całej Polski i proszą Matkę Bożą Bolesną o cud uzdrowienia.

Oborscy Karmelici zapraszają serdecznie wszystkie siostry i braci w Karmelu, wszystkich parafian i pielgrzymów Oborskiego Sanktuarium, wszystkich noszących na sercu szkaplerz karmelitański oraz wszystkich pragnących schronić się pod opiekuńczym płaszczem Matki i Królowej Karmelu. Spotkanie odbywać się będzie w duchu papieskiego – „totus Tuus” Maryjo oraz prymasowskiego – „wszystko postawiłem na Maryję”.

Plan wyjazdu:
– 7:00 – zbiórka (PKiN)
– 7:15 – Wyjazd z Warszawy
– od 10:00 – Spowiedź
– 11:00 – Odsłonięcie figury Matki Bożej Bolesnej – wprowadzenie
– 11:15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Akt Zawierzenia Matce Bożej Bolesnej
– 12:00 – Msza Święta ku czci NMP z Góry Karmel. Przewodniczy i homilię wygłosi Abp Mieczysław Mokrzycki ze Lwowa
– 13:30 – 15:00 – Czas wolny (czynna herbaciarnia klasztorna – obiady, a także możliwość zwiedzenia sanktuarium, nabycia szkaplerzy karmelitańskich i innych dewocjonaliów oraz pamiątek)
– 15:00 Adoracja Krzyża w Godzinie Miłosierdzia
– Święcenie szkaplerzy oraz ceremonia przyjęcia do szkaplerza Matki Bożej
– Procesja szkaplerzna z figurą Matki Bożej i śpiewem litanii loretańskiej
– Liturgiczny Obrzęd Błogosławieństwa Chorych
– 17:30 – Pożegnanie Matki Bożej, zakończenie i wyjazd do Warszawy
– ok. 21:00 – Powrót do Warszawy

Cena: 70 zł/os

W cenie wyjazdu:
– przejazd w obie strony,
– ubezpieczenie NNW,
– opieka pilota,
– parkingi.

Opłata nie pokrywa wyżywienia i wydatków osobistych

Ważne informacje:
– Aktualnie w przestrzeni publicznej i kościołach jeśli nie ma możliwości zachowanie 2m odstępu należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę.
– Program wyjazdu jest ramowy i może ulec zmianie. Kolejność zależy od warunków atmosferycznych i aktualnej sytuacji na miejscu.
– Wyjazd zostanie zorganizowany przy grupie minimum 40 os. oraz przy możliwości zachowania przepisów sanitarnych.
– Potwierdzenie wyjazdu zostanie wysłane najpóźniej 7 dni przed planowanym wyjazdem.
– Nasze biuro nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, blokady, strajki).

Rezerwacja miejsca:
Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu poniższego formularza.

Nazwisko *

 

Imię (jak w dowodzie) *

 

Email *

 

Data Urodzenia (dzień-miesiąc-rok) – niezbędna do ubezpieczenia *

 

Numer telefonu – niezbędny do kontaktu podczas wyjazdu *

 

Uwagi

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wyjazdu do Medjugorie przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.*
tak

 

Zgadzam się na wysyłanie informacji o innych wyjazdach i przedsięwzięciach organizowanych przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. *
taknie

 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dlamaryi.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane są przetwarzane przez firmy współpracujące w celach organizacji wyjazdu.

Wszelkie pytania kieruj na adres: biuro@dlamaryi.pl