Zrzut ekranu 2022-02-7 o 13.44.34

Medjugorje, 29.04.-07.05.2023

Medjugorje jest miejscem szczególnym dla wielu osób, ze względu objawienia Matki Bożej. Pobyt w tym miejscu może pomóc w duchowym rozwoju i osiągnięciu pokoju serca. Wiele osób podczas wspólnego pobytu w Medjugorje doświadczyło silnej obecności Pana Boga i Matki Bożej. Medjugorje to miejsce, gdzie można znaleźć spokój i ciszę, tak bardzo potrzebne do modlitwy i refleksji w dzisiejszym zabieganym świecie.


W programie m.in.:
– w drodze do Medjugorje Msza Święta,

– Codzienny wieczorny blok modlitewny w kościele św. Jakuba (różaniec, Msza św., modlitwa o uzdrowienie, poświęcenie dewocjonaliów),

– wejście na górę objawień Podbrdo i wspólny różaniec procesyjny,

– modlitwa w miejscu objawień Matki Bożej (tzw. niebieskie krzyże),

– uczestnictwo w Adoracji Najświętszego Sakramentu,

– droga krzyżowa na Górę Kriżevac,

– wspólnota Cenacolo
,
– nawiedzenie Kościoła w Tihalina
.

Opieka duchowa Kapłana - o. Wojtek


Czas podróży: z Warszawy około 24h. Wyjazd z  Warszawy.
Forma transportu: autokar

Cena: 750 PLN i 250 EUR/os

Cena zawiera:

– przejazd w obie strony,
– ubezpieczenie KL i NNW,
– opłaty parkingowe,
– opiekę doświadczonego pilota,
– 6 noclegów w pokojach 2-3 osobowych,
– wyżywienie 2x dziennie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji (śniadanie pierwszego dnia i obiad ostatniego we własnym zakresie),
-
podatek VAT

Cena nie obejmuje:

– osobistych wydatków,

- biletów wstępu,
- dopłaty do pokoju jednoosobowego (50 EUR/os),
- świadczeń niewymienionych w ofercie.

Płatność PLN należy dokonać w ciągu 7 dni na rachunek podany poniżej. Płatność EUR zostanie zebrana w autokarze. 
W przypadku odwołania wyjazdu przez organizatora, płatności zostaną zwrócone w całości.

Dane do przelewu:
RENOVIS BPT sp. z o.o.
Kołacin 24a
95-061 Dmosin
82 1020 3378 0000 1102 0303 8965
Tytuł: Medjugorje, imię i nazwisko uczestnika.

UWAGA! Zaliczki pokrywają koszty poniesione przez Organizatora i po 20.04.2023 nie będzie możliwy ich zwrot, dlatego osoby rezygnujące z wyjazdu nie będą mogły liczyć na odzyskanie pieniędzy. Możliwe to będzie jedynie wtedy, jeśli ktoś inny zapisze się na miejsce danej osoby.
 

Ważne informacje:
– Na wyjazd należy zabrać WAŻNY paszport lub dowód osobisty, który nie był uprzednio zgłoszony jako zagubiony lub skradziony.

- Oferta została przygotowana na dzień 05.02.2023 r. według obowiązujących w tym dniu cen paliw i kursów walut. W przypadku wzrostu tych cen, cena może ulec rekalkulacji.
- Zastrzegamy sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

- Jeśli podróżujemy z osobą nieletnią, której nie jesteśmy prawnym opiekunem, niezbędna jest zgoda rodziców na podróż dziecka pod opieką wskazanej osoby pełnoletniej ( z pełnymi danymi osobowymi opiekunów prawnych – rodziców, osoby pełniącej opiekę podczas wyjazdu i dziecka oraz czasem odbywania podróży – sprawowania opieki). Zgoda musi być potwierdzona notarialnie.

- Wyjazd zostanie zorganizowany przy grupie minimum 35 os.– Potwierdzenie wyjazdu zostanie wysłane najpóźniej 5 dni przed planowanym terminem tj. 15.04.2023

- Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane czynnikami niezależnymi od nas (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).
- Aktualne informacje dotyczące warunków wjazdu na teren poszczególnych krajów przez polskich obywateli znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. Podróżni zobowiązani są spełnić wymienione na stronie rządowej warunki. Warunki wjazdowe, w tym obostrzenia z tytułu Covid-19, mogą ulec zmianie. W przypadku konieczności wykonania testów COVID-19 ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych do kraju docelowego nie stanowi podstawy do bezkosztowej rezygnacji z wyjazdu
- Data przygotowania oferty: 19.01.2023 r. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
- Wyjazd organizowany przez biuro podróży Renovis BPT sp. z o.o. Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych ma numer 1579 i jest wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Wszelkie pytania kieruj na adres: biuro@dlamaryi.pl


Wypełnij formularz:
  • Wpisz Nazwisko
  • Wpisz Imię
  • Wpisz Twojego zamieszkania
  • Wpisz Numer telefonu
  • Wpisz numer PESEL (do ubezpieczenia)
  • Wpisz datę urodzenia (do ubezpieczenia)
  • Wpisz E-mail
  • Polityka prywatności: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez biuro „Pielgrzymki dla Maryi”, zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu do celów organizacyjnych związanych z utworzeniem listy uczestników, oraz wykupienia ubezpieczenia na w/w wydarzenie. Dane osobowe przetwarzane będą jedynie w czasie uczestnictwa w powyższym wydarzeniu. Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
  • Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
  •