Zrzut ekranu 2022-01-3 o 16.32.24

Medugorje, 30.04.-08.05.2022

Zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie do Medugorje.                                                                                                                  (fot. Mirosław Dawlewicz)

Wyjazd z  Warszawy.
 
W programie m.in.:

– w drodze do Medugorje Msza Święta na Jasnej Górze w Częstochowie,

– Codzienny wieczorny blok modlitewny w kościele św. Jakuba (różaniec, Msza św., modlitwa o uzdrowienie, poświęcenie dewocjonaliów),

– wejście na górę objawień Podbrdo i wspólny różaniec procesyjny,

– modlitwa w miejscu objawień Matki Bożej (tzw. niebieskie krzyże),

– uczestnictwo w Adoracji Najświętszego Sakramentu,

– droga krzyżowa na Górę Kriżevac,

– wspólnota Cenacolo
,
– nawiedzenie Kościoła w Tihalina
,
– wodospady

Opieka duchowa Kapłana.


Czas podróży: z Warszawy około 24h. Wyjazd z  Warszawy, Częstochowy


Trasa przejazdu: Czechy – Austria – Słowenia – Chorwacja – Bośnia i Hercegowina

Cena: 1650 PLN/os

Cena zawiera:

– przejazd w obie strony,
– ubezpieczenie KL i NNW,
– opłaty parkingowe,
– opiekę pilota,
– opłatę za Przewodnika w Medugorje,
– 6 noclegów w pokojach 2-3 osobowych (pokój 1- osobowy dopłata 40 euro),
– 6 śniadań, 6 obiadokolacji (śniadanie pierwszego dnia i obiad ostatniego we własnym zakresie).

Cena nie obejmuje:

– osobistych wydatków,

– biletów wstępu.

Płatność należy dokonać w ciągu 7 dni na rachunek podany w wiadomości potwierdzającej zapisanie na wyjazd.
W przypadku odwołania wyjazdu, płatności zostaną zwrócone.

UWAGA! Zaliczki pokrywają koszty poniesione przez Organizatora i po 20.04.2022 nie będzie możliwy ich zwrot, dlatego osoby rezygnujące z wyjazdu nie będą mogły liczyć na odzyskanie pieniędzy. Możliwe to będzie jedynie wtedy, jeśli ktoś inny zapisze się na miejsce danej osoby.
 

Ważne informacje:
– Na wyjazd należy zabrać WAŻNY paszport lub dowód osobisty, który nie był uprzednio zgłoszony jako zagubiony lub skradziony, oraz NEGATYWNY TEST NA COVID METODĄ PCR LUB ANTYGENOWY. Z posiadania testów zwolnione są osoby posiadające certyfikat szczepienia, ozdrowieńcy oraz dzieci do lat 7. 

Testy antygenowe dla osób nieposiadających certyfikatu szczepienia/ozdrowieńca: testy te  będziemy wykonywać w laboratorium w Warszawie w dniu wyjazdu. Osoby, które odczuwają lęk przed takim testem, informujemy, że są one szybkie i naprawdę bezbolesne. Koszt 80 zł.

- Jeśli podróżujemy z osobą nieletnią, której nie jesteśmy prawnym opiekunem, niezbędna jest zgoda rodziców na podróż dziecka pod opieką wskazanej osoby pełnoletniej ( z pełnymi danymi osobowymi opiekunów prawnych – rodziców, osoby pełniącej opiekę podczas wyjazdu i dziecka oraz czasem odbywania podróży – sprawowania opieki). Zgoda musi być potwierdzona notarialnie.

- Wyjazd zostanie zorganizowany przy grupie minimum 32 os.– Potwierdzenie wyjazdu zostanie wysłane najpóźniej 5 dni przed planowanym terminem tj. 23.04.2022

- Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane czynnikami niezależnymi od nas (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).
Serdecznie zapraszamy

Wszelkie pytania kieruj na adres: biuro@dlamaryi.pl


Wypełnij formularz:
  • Wpisz Nazwisko
  • Wpisz Imię
  • Wpisz Numer telefonu
  • Wpisz Numer PESEL (do ubezpieczenia)
  • Wpisz datę urodzenia (do ubezpieczenia)
  • Wpisz adres zamieszkania
  • Wpisz E-mail
  • Polityka prywatności: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez biuro „Pielgrzymki dla Maryi”, zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu do celów organizacyjnych związanych z utworzeniem listy uczestników, oraz wykupienia ubezpieczenia na w/w wydarzenie. Dane osobowe przetwarzane będą jedynie w czasie uczestnictwa w powyższym wydarzeniu. Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
  • Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
  •