Zrzut ekranu 2022-01-3 o 17.13.11

Medugorje, 18-25.07.2022

Zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie do Medugorje.  Spędź wakacje z Maryją!

Tym razem zapraszamy Was do spędzenia urlopu aktywnie.

Trasa: Warszawa - Częstochowa (możliwe Katowice) - Zadar - Medugorje - Dubrownik - Neum - Mostar - Błagaj - Tihajlina -  Wodospady Kocusa - Sarajewo - Warszawa


Plan wyjazdu:

Dzień 1.
                                                                                                        
Wyjazd w godzinach porannych z  Warszawy. W Polsce Msza św. i czas wolny na obiad.

Dzień 2.

Śniadanie w formie bufetu autokarowego. Przejazd do Zadaru. Zwiedzanie pięknego nadadriatyckiego miasta z przewodnikiem lokalnym: plac pięciu studni, malownicze uliczki i zaułki starówki, wspaniała romańska katedra św. Anastazji i rotunda św. Donata z IX w., forum rzymskie z pozostałościami z czasów starożytnych i absolutnie wyjątkowe w skali Europy i świata – morskie organy (unikatowy „koncert” fal morskich). Wspólna Msza Święta w Kościele.  Czas wolny na indywidualne zwiedzanie oraz ewentualne kąpiele. Dalsza podróż do Medjugorje. Przyjazd w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie Obiadokolacja i nocleg.
 
Dzień 3.

Śniadanie w hotelu w godzinach wczesno-porannych.
Przejazd na plażę do Neum. Czas wolny na kąpiele w Morzu Adriatyckim. W ramach czasu wolnego zapraszamy osoby chętne na wyjazd fakultatywny do Dubrownika (min. 30 osób chętnych).
Dwie opcje do wyboru:
 
- zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz czas wolny, koszt: 80 zł/ osoba,
- zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny oraz rejs statkiem (minimum 15 osób chętnych), koszt 140 zł/ osoba.
Powrót do hotelu. Obiadokolacja.
Udział w popołudniowym bloku modlitewnym.

Dzień 4.

Zwiedzanie Medugorje z przewodnikiem. Różaniec na górze objawień Podbrdo. Udział w popołudniowym bloku modlitewnym.


Dzień 5.

Poranne wyjście na górę Kriźevać. Wspólna wspinaczka połączona z nabożeństwem drogi krzyżowej. Powrót do hotelu – śniadanie.
Kolejnym puntem programu będzie wizyta w Mostarze - najpiękniejszego i wielokulturowego miasta Bośni i Hercegowiny, znanego z orientalnego klimatu.. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz czas wolny. Następnie udamy się do miejscowości Błagaj, aby poznać to małe ale urokliwe miasteczko.
W ramach czasu wolnego zapraszamy na wyprawę pontonem do źródła rzeki Buna, koszt 2 Euro lub 10 zł/ osoba. Powrót do hotelu.
Udział w popołudniowym bloku modlitewnym.

Dzień 6.

Odwiedziny w dworku Patrica i Nancy.  Przejazd do Tihajliny. Wspólna Msza Święta. Przejazd na Wodospady Kocusa.
Czas wolny na pamiątkowe zdjęcia oraz kąpiele.

Dzień 7.

Wczesna pobudka. Wykwaterowanie z hotelu. Śniadanie i wyjazd w stronę Chorwacji. Przejazd do  stolicy Bośni i Hercegoviny - Sarajewa największego po Stambule skupiska zabytków architektury muzułmańskiej w Europie i miasta wielu kultur, Sarajewo zwane jest także bałkańska Jerozolimą , gdzie mamy prawosławne cerkwie, katolickie kościoły, żydowskie synagogi oraz islamskie meczety, których jest tu ponad 60. Miasto zostało założone w XV w. przez Turków Osmańskich w pięknej dolinie rzeki Miljacki. Podczas spaceru zobaczymy zabytkowe centrum miasta meczet Gazi Husrev-beja, cerkiew prawosławną Archaniołów Gabriela i Michała, Latinski Most - miejsce zamachu na arcyksięcia Ferdynanda, ratusz, Meczet Królewski - Careva džamija, katedrę Serca Jezusowego, Sahat Kula - wieża zegarowa z XVII, Sercem Sarajewa są sukiennice Bačšaršiji, jest to turecki bazar z tradycyjnymi warsztatami rzemieślniczymi w wąskich uliczkach oraz restauracjami, gdzie można zjeść   najlepsze cevapcici na Bałkanach. Na głównym placu, który jest stałym miejscem spotkań mieszkańców Sarajewa, stoi piękna studnia Sebilj o ażurowej konstrukcji – ostatni fragment wodociągu zbudowanego w XVI w. Po zwiedzaniu miasta wspólna Msza Święta w katedrze. Czas wolny na obiad oraz zakup pamiątek.
Dla osób chętnych opcja fakultatywna:
- wjazd kolejką na górę Trebević. Koszt: 60 zł lub 12 Euro/osoba. Tego dnia obiad we własnym zakresie.

Dzień 8.

W godzinach porannych/ wczesnopopołudniowych przyjazd do Częstochowy. Msza Święta. Dalsza podróż do Polski. Przyjazd w godzinach popołudniowych/wieczornych.

Opieka duchowa Kapłana.


Czas podróży: z Warszawy około 24h. Wyjazd z  Warszawy, Częstochowy (możliwe Katowice)
.
Trasa przejazdu: Czechy – Austria – Słowenia – Chorwacja – Bośnia i Hercegowina

Cena: 1900 zł/os

Cena zawiera:

Przejazd na trasie: Warszawa - Medjugorje - Warszawa autokarem o wysokim standardzie (wiek: max 5 lat, tablety pokładowe lub podnóżki typu szezlong, aneks kuchenny) - na dole strony znajdziesz zdjęcia.
- Zwiedzanie miejsc wymienionych w programie z przewodnikiem i systemem słuchawkowym,
- 5 noclegów w hotelu w Medjugorje, 6 śniadań + bufet autokarowy, 5 obiadokolacji,
- Ubezpieczenie: Kl i NNW, obowiązkową składkę na Państwowy Fundusz Turystyczny, opłaty drogowe i parkingowe,
- Opiekę pilota na całej trasie, opiekę duchowną.

Cena nie obejmuje:

– osobistych wydatków,

– biletów wstępu.

Płatność zaliczki w wysokości 900 zł należy dokonać w ciągu 7 dni na rachunek podany w wiadomości potwierdzającej zapisanie na wyjazd.
Pozostałą część należy wpłacić nie później jak do 15.06.2022. W przypadku odwołania wyjazdu, zaliczki zostaną zwrócone.

Płatność zadatku w wysokości 900 zł należy dokonać w ciągu 7 dni na poniższy rachunek.
Pozostałą część należy wpłacić nie później jak do 15.06.2022. W przypadku odwołania wyjazdu, zadatek zostanie zwrócony.

Dane do przelewu:
RENOVIS BPT sp. z o.o.
Kołacin 24a
95-061 Dmosin
PKO BP O/Ostrołęka
82 1020 3378 0000 1102 0303 8965
Tytuł: 18-25.07.08.2022, imię i nazwisko uczestnika.


Ważne informacje:
– Na wyjazd należy zabrać WAŻNY paszport lub dowód osobisty, który nie był uprzednio zgłoszony jako zagubiony lub skradziony, na ten moment przy wjeździe na teren Bośni i Hercegowiny NIE OBOWIĄZUJĄ TESTY I CERTYFIKATY.

- Jeśli podróżujemy z osobą nieletnią, której nie jesteśmy prawnym opiekunem, niezbędna jest zgoda rodziców na podróż dziecka pod opieką wskazanej osoby pełnoletniej ( z pełnymi danymi osobowymi opiekunów prawnych – rodziców, osoby pełniącej opiekę podczas wyjazdu i dziecka oraz czasem odbywania podróży – sprawowania opieki). Zgoda musi być potwierdzona notarialnie.

- Wyjazd zostanie zorganizowany przy grupie minimum 32 os.– Potwierdzenie wyjazdu zostanie wysłane najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem tj. 10.07.2022

- Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane czynnikami niezależnymi od nas (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).
Serdecznie zapraszamy

Wszelkie pytania kieruj na adres: biuro@dlamaryi.pl


Wypełnij formularz:
 • Wpisz Nazwisko
 • Wpisz Imię
 • Wpisz Twojego zamieszkania
 • Wpisz Numer telefonu
 • Wpisz numer PESEL (do ubezpieczenia)
 • Wpisz datę urodzenia (do ubezpieczenia)
 • Wpisz E-mail
 • Dotyczy jeśli nie masz certyfikatu szczepienia i testy w momencie wyjazdu będą nadal wymagane.
 • Polityka prywatności: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez biuro „Pielgrzymki dla Maryi”, zgodnie z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu do celów organizacyjnych związanych z utworzeniem listy uczestników, oraz wykupienia ubezpieczenia na w/w wydarzenie. Dane osobowe przetwarzane będą jedynie w czasie uczestnictwa w powyższym wydarzeniu. Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
 • Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z powyższym Regulaminem organizowanego wydarzenia i zobowiązuję się do jego przestrzegania.
 •