Licheń, 26.10.2019


W programie:

stara część Sanktuarium: kościół św. Doroty, grobowce wizjonerów, Kaplica Krzyża św., ważniejsze kaplice i pomniki, bazylika, las grąblińki (miejsce objawień Matki Bożej).

Plan wyjazdu:
– 7:45 Zbiórka (PKiN)
– 8:00 Wyjazd z Warszawy
– 12:00-15:30 Zwiedzanie Lichenia i Lasu Grąblińskiego z przewodnikiem.
– 16:00 Msza Św.
– 17:00 Czas wolny
– 18:30 Zakończenie i wyjazd do Warszawy
– ok. 22:00 Powrót do Warszawy

Cena: 85 zł/os

Cena zawiera:
Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota

Cena nie zawiera:
Wyżywienia, wydatków osobistych

Płatność należy wykonać najpóźniej 3 dni  od zapisania na wyjazd na rachunek: 81 1050 1054 1000 0091 4003 9307 (Adresat: Aneta Krupińska, ul. Obozowa 91/39, 01-433 Warszawa). W tytule przelewu należy napisać: imię i nazwisko osoby wyjeżdżającej oraz dopisek „Licheń”.

Zastrzegamy, możliwość odwołania wyjazdu w przypadku, gdy zgłosi się mniej niż 30 osób.

Zapisz się wypełniając formularz. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wszystkie rezerwację zostaną potwierdzone mailowo.

Nazwisko *

 

Imię *

 

Email *

 

Data Urodzenia (dzień-miesiąc-rok) – niezbędna do ubezpieczenia *

 

Numer telefonu – niezbędny do kontaktu w Częstochowie *

 

Uwagi

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wyjazdu do Lichenia przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.*
tak

 

Zgadzam się na wysyłanie informacji o innych wyjazdach i przedsięwzięciach organizowanych przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. *
taknie

 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dlamaryi.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane są przetwarzane przez firmy współpracujące w celach organizacji wyjazdu.

Jeśli formularz nie działa prawidłowo, zgłoszenie można przesłać na adres mailowy: biuro@dlamaryi.pl przesyłając następujące dane uczestnika: imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu, adres e-mail.

Wszelkie pytania kieruj na adres: biuro@dlamaryi.pl