Gietrzwałd, 08.08.2020

Zapraszamy na wyjazd do Gietrzwałdu, gdzie objawiła się Maryja. W tym pięknym miejscu były objawienia, które jako jedyne w Polsce zostały oficjalnie uznane przez Kościół.

Orientacyjny plan wyjazdu (może ulec zmianie):
6:30 – wyjazd z Warszawy
10:30 – przyjazd do Gietrzwałdu
10:30 – 11:30 – Zwiedzanie Sanktuarium
12:00 – Msza Święta
13:00 – 14:00 Droga krzyżowa
14:00-17:00  Czas wolny, piknik
ok. 21:00 – Powrót do Warszawy

Cena: 95 zł/os

Płatność należy wykonać najpóźniej do 5 sierpnia na rachunek: 81 1050 1054 1000 0091 4003 9307 (Adresat: Aneta Krupińska, ul. Obozowa 91/39, 01-433 Warszawa). W tytule przelewu należy napisać: imię i nazwisko osoby wyjeżdżającej oraz dopisek „Gietrzwałd”.

Cena zawiera:
Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:
Wyżywienia, wydatków osobistych.

Co zabrać:
– różaniec,
– parasol/płaszcz przeciwdeszczowy,
– butelkę na wodę ze źródełka,
– koc lub krzesełko, żeby usiąść na trawie,
– prowiant,
– gry planszowe/plenerowe.

Ważne informacje:
– W Sanktuarium jest bezwzględny nakaz zasłaniania nosa i ust.
– Program wyjazdu jest ramowy i może ulec zmianie. Kolejność zależy od warunków atmosferycznych i aktualnej sytuacji na miejscu.
– Wyjazd zostanie zorganizowany przy grupie minimum 40 os. oraz przy możliwości zachowania przepisów sanitarnych.
– Potwierdzenie wyjazdu zostanie wysłane najpóźniej 5 dni przed planowanym wyjazdem.
– Nasze biuro nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, blokady, strajki itp.).

Rezerwacja miejsca:
Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu poniższego formularza.

Nazwisko *

 

Imię *

 

Email *

 

Data Urodzenia (dzień-miesiąc-rok) – niezbędna do ubezpieczenia *

 

Numer telefonu – niezbędny do kontaktu w Gietrzwałdzie *

 

Uwagi

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wyjazdu do Gietrzwałdu przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. *
tak

 

Zgadzam się na wysyłanie informacji o innych wyjazdach i przedsięwzięciach organizowanych przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. *
taknie

 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dlamaryi.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane ani udostępniane żadnym firmom ani organizacjom.