Polska Pod Krzyżem 14.09.2019


W ostatnim czasie wzmogły się ataki na Kościół ze strony antychrześcijańskich środowisk.
Bluźnierstwa zaczęły szerzyć się na nieznaną nam skalę.
Na całym świecie ma miejsce masowe odejście od wiary.
To co dotychczas było jasno nazywane grzechem staje się przedmiotem debaty.
Płoną kościoły i katedry.
Tę listę moglibyśmy jeszcze wydłużać. Lepiej jednak zadać sobie pytanie: co możemy teraz zrobić?

14 września 2019 r., w święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Zapraszamy na górę Świętego Krzyża, do najstarszego polskiego sanktuarium relikwii Drzewa Krzyża Świętego w diecezji sandomierskiej, gdzie kustoszami są Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.

Szczegółowy plan wyjazdu zostanie podany po opublikowaniu przez organizatora (Fundację Solo Dios Basta).  

Cena: 60 zł/os

W cenie wyjazdu: przejazd w obie strony, ubezpieczenie NNW,  parkingi.
Opłata nie pokrywa wyżywienia. Na wyjazd należy zabrać prowiant na cały dzień i coś do pisania.

Płatność należy wykonać najpóźniej 3 dni  od zapisania na wyjazd na rachunek: 81 1050 1054 1000 0091 4003 9307 (Adresat: Aneta Krupińska, ul. Obozowa 91/39, 01-433 Warszawa). W tytule przelewu należy napisać: imię i nazwisko osoby wyjeżdżającej oraz dopisek „Polska Pod Krzyżem”. Brak płatności skutkuje anulacją rezerwacji miejsca.

Zarezerwuj miejsce wypełniając formularz.

Nazwisko *

 

Imię *

 

Email *

 

Data Urodzenia (dzień-miesiąc-rok) – niezbędna do ubezpieczenia *

 

Numer telefonu – niezbędny do kontaktu w Częstochowie *

 

Ze względu na większą ilość autokarów proszę podać informację, z kim chcą być Państwo w tym samym autokarze

 

Uwagi

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wyjazdu na wydarzenie "Polska pod Krzyżem" przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.*
tak

 

Zgadzam się na wysyłanie informacji o innych wyjazdach i przedsięwzięciach organizowanych przez Anetę Krupińską i zespół Pielgrzymek "dla Maryi" z siedzibą w Warszawie (01-433) przy ul. Obozowej 91/39. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. *
taknie

 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dlamaryi.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane są przetwarzane przez firmy współpracujące w celach organizacji wyjazdu.

Jeśli formularz nie działa prawidłowo, zgłoszenie można przesłać na adres mailowy: biuro@dlamaryi.pl przesyłając następujące dane uczestnika: imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu, adres e-mail.

Wszelkie pytania kieruj na adres: biuro@dlamaryi.pl